Klasyfikacja końcowa za rok 2017

 

 

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła – 15.01 jezioro Kunów

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Arkadiusz Urbaś

35

2.

Karol Kwiatek

31

3.

Norbert Urbaś

28

4.

Grzegorz Wierzchoń

25

5.

Jarosław Guz

22

6.

Dariusz Miduch

20

7.

Grzegorz Szkuat

18

8.

Stanisław Smolak

16

9.

Piotr Tomasiewicz

14

10.

Zdzisław Mazurek

12

11.

Robert Kowalski

10

12.

Marcin Mysiak

1

Robert Strojek

1

Kazimierz Kozak

1

Józef Kowalski

1

Jarosław Granat

1

Sławomir Kobyłka

1

Andrzej Zaniewicz

1

Michał Chwalczuk

1

 

 

Podlodowy Puchar Prezesa – 12.02 jezioro Firlej

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Jarosław Guz

35

2.

Robert Strojek

31

3.

Karol Kwiatek

28

4.

Grzegorz Wierzchoń

25

5.

Arkadiusz Urbaś

22

6.

Kazimierz Kozak

20

7.

Norbert Urbaś

18

8.

Stanisław Smolak

16

9.

Marcin Mysiak

14

10.

Grzegorz Szkuat

12

11.

Tomasz Sobich

10

12.

Piotr Tomasiewicz

8

13.

Grzegorz Woźniak

6

14.

Dariusz Miduch

1

Zdzisław Mazurek

1

Jarosław Granat

1

Grzegorz Gajewski

1

Sławomir Kobyłka

1

Andrzej Zaniewicz

1

Sebastian Grabowski

1

Jan Tułajew

1

Michał Kozak

1

Mirosław Stanisławski

1

 

 

Otwarcie Sezonu Wędkarskiego – 09.04 Staw Miejski w Lubartowie

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Robert Strojek

35

2.

Michał Kozak

31

3.

Zbigniew Kukier

28

4.

Piotr Tomasiewicz

25

5.

Paweł Kowalski

22

6.

Marek Filip

20

7.

Wojciech Bronisz

18

8.

Tomasz Sobich

16

9.

Łukasz Baran

14

10.

Adrian Mitruk

12

11.

Grzegorz Wierzchoń

10

12.

Jan Tułajew

8

13.

Grzegorz Gajewski

6

14.

Rafał Mazjarz

4

15

Zdzisław Mazurek

2

16.

Marek Kowalski

1

Marcin Orłowski

1

Karol Kwiatek

1

Marcin Mysiak

1

Jacek Kowalski

1

Jarosław Guz

1

Paweł Sienkiewicz

1

Janusz Gierach

1

Kazimierz Kozak

1

Arkadiusz Urbaś

1

Michał Kowalski

1

Paweł Unkiewicz

1

Jarosław Granat

1

Józef Gawluk

1

Łukasz Szczęch

1

Robert Kowalski

1

Tomasz Ozon

1

Grzegorz Szkuat

1

Jan Golec

1

Józef Kowalski

1

Andrzej Ośko

1

Przemysław Kural

1

Michał Mazurek

1

Marian Bubicz

1

Grzegorz Kubera

1

Adam Tomasiewicz

1

Bogdan Gmur

1

Henryk Andrzejewicz

1

Henryk Boduch

1

Andrzej Zaniewicz

1

 

 

Spinningowe Mistrzostwa Koła – 07.05 jezioro Firlej

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Karol  Kwiatek

35

2.

Zbigniew Podleśny

31

3.

Dariusz Miduch

28

4.

Przemysław Socha

25

5.

Robert Strojek

22

6.

Kazimierz Kozak

20

7.

Marcin Mysiak

1

Grzegorz Berej

1

Grzegorz Wierzchoń

1

Jarosław Guz

1

Jarosław Granat

1

Zdzisław Mazurek

1

Kacper Tomasiewicz

1

Paweł Ławecki

1

Michał Gall

1

Tomasz Sobich

1

Grzegorz Gajewski

1

Marcin Jabłoński

1

Grzegorz Szkuat

1

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła – 21.05 Zbiornik Krzczeń

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Marcin Mysiak

35

2.

Arkadiusz Urbaś

31

3.

Zbigniew Podleśny

28

4.

Paweł Unkiewicz

25

5.

Kazimierz Kozak

22

6.

Jarosław Granat

20

7.

Marcin Orłowski

18

8.

Karol Kwiatek

16

9.

Dariusz Miduch

14

10.

Robert Strojek

12

11.

Piotr Tomasiewicz

10

12.

Grzegorz Szkuat

8

13.

Sebastian Grabowski

6

14.

Marian Dębowczyk

4

15

Jarosław Guz

2

16.

Tomasz Gdula

1

Jan Tułajew

1

Józef Gawluk

1

Filip Marek

1

 

Puchar Prezesa – 25.06 Staw Miejski w Lubartowie

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Dariusz Miduch

35

2.

Marcin Mysiak

31

3.

Arkadiusz Urbaś

28

4.

Grzegorz Gajewski

25

5.

Marcin Orłowski

22

6.

Sebastian Grabowski

20

7.

Adrian Mitruk

18

8.

Kazimierz Kozak

16

9.

Marian Dębowczyk

14

10.

Karol Kwiatek

12

11.

Paweł Unkiewicz

10

12.

Jan Tułajew

8

13.

Tomasz Gdula

6

14.

Artur Pytka

4

15

Jacek Kowalski

2

16.

Mieczysław Pożarowski

1

Michał Kozak

1

Zdzisław Mazurek

1

Bogdan Gmur

1

Zbigniew Podleśny

1

Józef Kowalski

1

Andrzej Zaniewicz

1

Józef Gawluk

1

Robert Strojek

1

Dariusz Grabowski

1

Karol Michalak

1

Jarosław Granat

1

Robert Kowalski

1

 

Puchar Lata – 30.07 Kęsy

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Zbigniew Podleśny

35

2.

Arkadiusz Urbaś

31

3.

Paweł Unkiewicz

28

4.

Piotr Tomasiewicz

25

5.

Marek Filip

22

6.

Marcin Mysiak

20

7.

Robert Strojek

18

8.

Kazimierz Kozak

16

9.

Tomasz Gdula

14

10.

Jarosław Granat

12

11.

Karol Kwiatek

10

12.

Marian Dębowczyk

8

13.

Robert Kowalski

6

14.

Dariusz Miduch

4

15

Zdzisław Mazurek

2

16

Józef Kowalski

1

Grzegorz Gajewski

1

Józef Gawluk

1

Adrian Mitruk

1

 

Nocne Zawody Spławikowe – 12-13.08 Staw Miejski w Lubartowie

Pozycja

Imię i nazwisko

Liczba punktów GP

1.

Michał Kozak

35

2.

Adrian Mitruk

31

3.

Jarosław Granat

28

4.

Karol Michalak

25

5.

Grzegorz Gajewski

22

6.

Marcin Mysiak

20

7.

Zbigniew Podleśny

18

8.

Arkadiusz Urbaś

16

9.

Robert Strojek

14

10.

Piotr Tomasiewicz

12

11.

Józef Kowalski

10

12.

Robert Kowalski

8

13.

Karol Kwiatek

6

14.

Kukier Zbigniew

1

Andrzej Zaniewicz

1

 

Marcin Rzechuła

1

 

Robert Siłuch