Z dniem dzisiejszy ruszają zapisy do Feeder Grand Prix 2020.

12 listopad 2019 by 0 Comment Grand Prix 121 Views

☑️Liczba miejsc: 30
☑️Wpisowe: 100 zł, płatne na pierwszej turze
☑️Regulamin FGP: wędkujemy zgodnie z ZOSW (regulamin dostępny na naszej stronie oraz stronie PZW). Nie przewidujemy żadnych odstępstw od regulaminu!
☑️Ilość tur: 6 (do klasyfikacji końcowej wliczane są 4 najlepsze tury) lub 5 (do klasyfikacji końcowej wliczane są 4 najlepsze tury)
☑️Zapisy: SMS z imieniem oraz nazwiskiem na numer 693350163 oraz pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

***Pierwszeństwo w zapisach ma pierwsza 15 z FGP 2019***

***Decyduje kolejność zapisów***

?? Terminarz (PROJEKT)
29 marzec/5 kwiecień – I tura – Dratów (połączona z Gruntowymi Mistrzostwami Koła)
26 kwiecień – II tura – Firlej
17 maj – III tura – Zalew Zemborzycki
14 czerwiec – IV tura – Krzczeń/Osadnik
13 wrzesień – V tura – Dratów
11 październik – VI – Łowisko Wzory/Krzczeń

Poniżej na bieżąco aktualizowana lista zawodników na FGP 2020 (** - osoby z FGP 2019):

1*. Artur Pytka
2*. Sebastian Grabowski
3*. Kazimierz Kozak
4*. Marcin Mysiak
5*. Paweł Unkiewicz
6*. Wiktor Bełczącki
7*. Dawid Szymczak
8*. Marcin Łukasiewicz
9*. Grzegorz Szkuat
10*. Jacek Żabiński
11*. Marcin Borkiewicz
12*. Dominik Szczepaniak

16. Arkadiusz Urbaś
17. Paweł Ławecki
18. Jakub Ławecki
19. Robert Strojek
20. Jarosław Granat
21. Leszek Kuśmirek
22. Bartosz Grabowski
23. Ryszard Kuśmirek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kalendarz GP Kola 2019

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

1. Artur Pytka 9
2. Paweł Unkiewicz 12
3. Marcin Borkiewicz 16
4. Marcin Mysiak 16
5. Wiktor Bełczącki 24
6. Grzegorz Berej 24
7.  Marcin Łukasiewicz 25
8. Sebastian Grabowski 26
9. Tomasz Sobich 31
10. Tomasz Gdula 31

Klasyfikacja końcowa (po odjęciu dwóch najgorszych tur)
Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Arkadiusz Urbaś  163
2. Karol Kwiatek  155
3. Robert Strojek  110
4.  Jacek Żabiński  107
5. Marcin Łukasiewicz  89
6.  Wiktor Bełczącki  88
7.  Grzegorz Szkuat  85
8. Marcin Borkiewicz  84
9. Paweł Unkiwicz  82
8. Andrzej Rymuszka  81

Klasyfikacja końcowa

Pełna tabela