Relacja z ostatniej tury FGP 2018

19 październik 2018 by 0 Comment Grand Prix Feeder 376 Views

Cóż, sezon 2018 w Grupie Feeder Lubartów dobiegł końca.. niestety ety... ety...ety... 
Oto mini foto relacja z ostatniej, ale jakże emocjonującej tury zawodów na zbiorniku Dratów, które to odbyły się 9 dnia października 2018 roku.
Pierwsze ( kol.Paweł Unkiewicz) oraz drugie (kol. Arkadiusz Urbaś) miejsca były niezagrożone, lecz walka trwała wśród trzech zawodników o miejsce trzecie, które to po zażartej walce zdobył kol. Marcin Mysiak łowiąc "matkę" (zainteresowanych tymże niejasnym sformułowaniem odsyłam do kol. Grzegorz Berej:P.
Oczywiście wyżej podane miejsca dotyczą klasyfikacji generalnej po ośmiu rozegranych turach GPF Lubartów.

Reasumując cały sezon... była walka, była rywalizacja, ale przede wszystkim i to najważniejsze była wspaniała zabawa, przyroda, niezapomniane, śmieszne oraz straszne niekiedy chwile, ale chyba nie ma zawodnika, który nie zechciałby powtórzyć tak wspaniałej przygody w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie 2019.

Tyle z mojej strony, gratuluję zwycięzcom całego GPF Lubartów oraz wszystkim uczestnikom tego jakże wspaniałego turnieju, który mam nadzieję na stałe zagości w przebogatej "karcie dań" koła nr.30 z Lubartowa.

PS.Sebastian Grabowski gratuluję ostatniej tury.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie... to już niedługo :P

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kalendarz GP Kola 2019

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

1. Artur Pytka 9
2. Paweł Unkiewicz 12
3. Marcin Borkiewicz 16
4. Marcin Mysiak 16
5. Wiktor Bełczącki 24
6. Grzegorz Berej 24
7.  Marcin Łukasiewicz 25
8. Sebastian Grabowski 26
9. Tomasz Sobich 31
10. Tomasz Gdula 31

Klasyfikacja końcowa (po odjęciu dwóch najgorszych tur)
Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Arkadiusz Urbaś  163
2. Karol Kwiatek  155
3. Robert Strojek  110
4.  Jacek Żabiński  107
5. Marcin Łukasiewicz  89
6.  Wiktor Bełczącki  88
7.  Grzegorz Szkuat  85
8. Marcin Borkiewicz  84
9. Paweł Unkiwicz  82
8. Andrzej Rymuszka  81

Klasyfikacja końcowa

Pełna tabela