Kalendarz imprez na 2019 rok

14 grudzień 2018 by 0 Comment Grand Prix 417 Views

Grand Prix Koła 2019

ZAWODY

TERMIN

MIEJSCE

Podlodowe Mistrzostwa Koła

27 styczeń

Jezioro Białe Uścimowskie

Podlodowy Puchar Prezesa

10 luty

Jezioro Firlej

Feederowe Mistrzostwa Koła

5 maj

Zbiornik Dratów

Spinningowe Mistrzostwa Koła

12 maj

Zbiornik Dratów (z łodzi)

Spławikowe Mistrzostwa Koła

16 czerwiec

Zbiornik Krzczeń

Nocne Zawody Gruntowe

29-30 czerwiec

Łowisko Wzory

Spławikowy Puchar Prezesa

14 lipiec

Bożniewice

Spinningowy Puchar Prezesa

20 październik

Rzeka Wisła - Puławy

 

Feeder Grand Prix 2019

 

LP

TERMIN

MIEJSCE

Tura I

7 kwiecień

Zbiornik OSADNIK Puławy

Tura II

5 maj

Zbiornik DRATÓW

Tura III

26 maj

Jezioro BIAŁE UŚCIMOWSKIE

Tura IV

23 czerwiec

Rzeka WISŁA Puławy

Tura V

15 wrzesień

Zbiornik DRATÓW

Tura VI

29 wrzesień

Jezioro FIRLEJ

 

Liga Spławikowo-Gruntowa 2019

 

LP

TERMIN

MIEJSCE

Tura I

14 kwiecień

Łowisko Wzory

Tura II

28 kwiecień

Rzeka Tyśmienica - Kock

Tura III

28 lipiec

Jedlanka

Tura IV

22 wrzesień

Jezioro Kunów

Tura V

6 październik

Zbiornik Krzczeń

 

Pozostałe imprezy 2019

 

LP

TERMIN

MIEJSCE

DZIEŃ DZIECKA

9 czerwiec

Jezioro Firlej/Serniki

Wycieczka

10 listopad

„Bagna u Mańka”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kalendarz GP Kola 2019

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

 1. Paweł Unkiewicz 18
 2. Marcin Mysiak 20
 3. Marcin Borkiewicz 22
 4. Artur Pytka 24
 5. Wiktor Bełczącki 29
 6. Grzegorz Berej 31
 7. Dawid Szymczak 34
 8. Kazimierz Kozak 37
 9. Sebastian Grabowski 40
 10. Marcin Łukasiewicz 43

Stan na 24.06.2019 (bez odliczenia dwóch najgorszych tur)

Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Andrzej Rymuszka  81
2. Robert Strojek  80
3. Arkadiusz Urbaś  79
4.  Marcin Mysiak  62
5. Marcin Łukasiewicz  61
6.  Grzegorz Szkuat  58
7. Karol Kwiatek  57
8. Wiktor Bełczącki  55
9.  Dominik Szczepaniak  54
  Marcin Borkiewicz  54

Stan na 17.06.2019

Pełna tabela