Kalendarz imprez na 2019 rok

14 grudzień 2018 by 0 Comment Grand Prix 591 Views

Grand Prix Koła 2019

ZAWODY

TERMIN

MIEJSCE

Podlodowe Mistrzostwa Koła

27 styczeń

Jezioro Białe Uścimowskie

Podlodowy Puchar Prezesa

10 luty

Jezioro Firlej

Feederowe Mistrzostwa Koła

5 maj

Zbiornik Dratów

Spinningowe Mistrzostwa Koła

12 maj

Zbiornik Dratów (z łodzi)

Spławikowe Mistrzostwa Koła

16 czerwiec

Zbiornik Krzczeń

Nocne Zawody Gruntowe

29-30 czerwiec

Łowisko Wzory

Spławikowy Puchar Prezesa

14 lipiec

Bożniewice

Spinningowy Puchar Prezesa

20 październik

Rzeka Wisła - Puławy

 

Feeder Grand Prix 2019

 

LP

TERMIN

MIEJSCE

Tura I

7 kwiecień

Zbiornik OSADNIK Puławy

Tura II

5 maj

Zbiornik DRATÓW

Tura III

26 maj

Jezioro BIAŁE UŚCIMOWSKIE

Tura IV

23 czerwiec

Rzeka WISŁA Puławy

Tura V

15 wrzesień

Zbiornik DRATÓW

Tura VI

29 wrzesień

Jezioro FIRLEJ

 

Liga Spławikowo-Gruntowa 2019

 

LP

TERMIN

MIEJSCE

Tura I

14 kwiecień

Łowisko Wzory

Tura II

28 kwiecień

Rzeka Tyśmienica - Kock

Tura III

28 lipiec

Jedlanka

Tura IV

22 wrzesień

Jezioro Kunów

Tura V

6 październik

Zbiornik Krzczeń

 

Pozostałe imprezy 2019

 

LP

TERMIN

MIEJSCE

DZIEŃ DZIECKA

9 czerwiec

Jezioro Firlej/Serniki

Wycieczka

10 listopad

„Bagna u Mańka”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kalendarz GP Kola 2019

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

1. Artur Pytka 9
2. Paweł Unkiewicz 12
3. Marcin Borkiewicz 16
4. Marcin Mysiak 16
5. Wiktor Bełczącki 24
6. Grzegorz Berej 24
7.  Marcin Łukasiewicz 25
8. Sebastian Grabowski 26
9. Tomasz Sobich 31
10. Tomasz Gdula 31

Klasyfikacja końcowa (po odjęciu dwóch najgorszych tur)
Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Arkadiusz Urbaś  163
2. Karol Kwiatek  155
3. Robert Strojek  110
4.  Jacek Żabiński  107
5. Marcin Łukasiewicz  89
6.  Wiktor Bełczącki  88
7.  Grzegorz Szkuat  85
8. Marcin Borkiewicz  84
9. Paweł Unkiwicz  82
8. Andrzej Rymuszka  81

Klasyfikacja końcowa

Pełna tabela