Zapraszamy na ostatnią turę Feeder Grand Prix - jezioro Kunów

25 wrzesień 2017 by 0 Comment Grand Prix Feeder 121 Views
Artur Pytka

Written by

Zawody odbędą się 1 października 2017r. na jeziorze Kunów (północny brzeg jeziora – wjazd przy przystanku w Zagrodach Łukowieckich).

Wpisowe: 10 zł, dojazd we własnym zakresie.

***Ważne: ZAPISY do 29 września w sklepie MORMYSZKA oraz pod numerami telefonów: 693 350 163, 663 784 907 ***

HARMONOGRAM ZAWODÓW

Godzina:

 

6:00

Losowanie Stanowisk

6:45 – 11:45

Czas trwania zawodów

11:45-12:30

Praca komisji sędziowskiej

13:00

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów

 

Zawody wliczane do Feederowego Grand Prix Koła.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zawody w ramach Feeder Grand Prix Koła - 10.09.17 jezioro Firlej.

04 wrzesień 2017 by 0 Comment Grand Prix Feeder 124 Views
Artur Pytka

Written by

 

Zawody odbędą się 10 września 2017r. na jeziorze Firlej (GOSIR – numeracja zaczyna się od SOSW (szkoła) a kończy na nowych pomostach).

 

 ZBIÓRKA koło masztu przy barze PIKNIK (dawnej stodole).

 

Samochody można zostawić przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (szkoła)

 

Wpisowe: 10 zł.

 

***Ważne: ZAPISY do 8 września w sklepie MORMYSZKA oraz pod numerami telefonów: 693 350 163, 663 784 907 ***

 

HARMONOGRAM ZAWODÓW

 

Godzina:

 

5:30

Losowanie Stanowisk

6:15 – 10:15

Czas trwania zawodów

10:20-10:40

Praca komisji sędziowskiej

11:00

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów

 

 

 

Zawody wliczane do Feederowego

Grand Prix Koła.

Czytaj więcej...

3-dniowa wycieczka nad Zalew NIELISZ

28 sierpień 2017 by 0 Comment Zawody towarzyskie 457 Views
Artur Pytka

Written by

 

1. Wyjazd autokarem 1 września o godzinie 15:30 spod D.H. Jubilat

 

2. Powrót 3 września o godzinie 16:00

 

Podczas wycieczki zostaną rozegrane zawody wędkarskie
(
2 września, metoda dowolna –spławik lub grunt).

 

HARMONOGRAM ZAWODÓW

 

Godzina:

 

6:00

Losowanie stanowisk

6:30

Wejście na stanowiska

7:00 – 14:00

Czas trwania zawodów

14:00 – 15:00

Praca komisji sędziowskiej

15:10

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów

 

           

 

***Ważne:

 

1.     Prosimy o zabranie ze sobą KARTY WĘDKARSKIEJ ORAZ LEGITYMACJI CZŁONKOWSKIEJ

 

2.     Posiłki we własnym zakresie

 

3.     Koło pokrywa koszty związane z transportem oraz 50 % składki na 3-dniowe pozwolenie. Dopłata do zezwolenia na wędkowanie na zbiorniku Nielisz wyniesie 20 zł

 

Czytaj więcej...

Kalendarz GP Feeder 2018

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2018

 1.  Paweł Unkiewicz  9
 2.  Arkadiusz Urbaś  16
 3.  Marcin Mysiak  25
 4.  Artur Pytka  25
 5.  Grzegorz Szkuat  34
 6.  Jan Tułajew  39
 7.  Grzegorz Berej  43
 8.  Kazimierz Kozak  45
   Michał Mazurek  45
 9.  Sebastian Grabowski  47
 10.  Robert Strojek  47

Klasyfikacja końcowa sezonu 2018

Pełna tabela

Kalendarz GP Kola 2018

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2018

1. Tomasz Sobich 153
2. Arkadiusz Urbaś 151
3. Karol Kwiatek 128
4. Robert Strojek 106
5. Jarosław Granat 88
6. Dariusz Miduch 87
7. Marcin Mysiak 81
8. Grzegorz Szkuat 80
9. Łukasz Baran 64
10. Paweł Unkiewicz 62

Klasyfikacja końcowa sezonu 2018

Pełna tabela