Zapraszamy na zawody w ramach Feeder Grand Prix.

30 maj 2017 by 0 Comment Grand Prix Feeder 275 Views
Artur Pytka

Written by

Zawody odbędą się 18 czerwca 2017r. na Zbiorniku RELAX w Parczewie

Wpisowe: 10 zł

Dojazd we własnym zakresie

***Ważne: ZAPISY do 16 czerwca w sklepie MORMYSZKA oraz pod numerami telefonów: 693 350 163, 663 784 807 ***

HARMONOGRAM ZAWODÓW

Godzina:

 

06:00-06:10

Sprawy organizacyjne

06:10

Losowanie stanowisk

07:20-12:20

Czas trwania zawodów

12:30-12-45

Praca komisji sędziowskiej

12:45-13-00

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów

 

Zawody wliczane do Feederowego Grand Prix Koła.

 

Zawody rozgrywane zgodnie z ZOSW.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkie dzieci do lat 14 na Dzień Dziecka z Wędką

17 maj 2017 by 0 Comment Zawody towarzyskie 1182 Views
Artur Pytka

Written by

Zapraszamy 4 czerwca nad Staw Miejski w Lubartowie. Start o godzinie 8:00.

Czytaj więcej...

13 maja na Łowisku Wzory odbyła się trzecia tura Feeder Grand Prix

15 maj 2017 by 0 Comment Grand Prix Feeder 500 Views
Artur Pytka

Written by

W zawodach uczestniczyło 18 zawodników. Mimo sprzyjającej pogodzie wyniki niestety nie powalały na kolana.

Łowiono głównie karasie srebrzyste, płocie, sumiki karłowate oraz pojedyncze jazie.

Pierwsze miejsce zajął kolega Arkadiusz Urbaś z wynikiem 1935 gr (łowiąc jedynego karpia który został złapany podczas 5-cio godzinnej tury). Tuż za nim uplasował się Artur Pytka z wynikiem 1765 gr. Podium zamknął z wynikiem 1555 gr Paweł Ławecki.

Gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy kolegów na czwartą turę FGP która odbędzie się 18 czerwca na zbiorniku RELAX w Parczewie.

 

Dziękujemy właścicielom Łowiska WZORY za udostępnienie nam łowiska.

Poniżej szczegółowe wyniki:

Pozycja

Imię i nazwisko

Waga ryb (gramy)

Liczba punktów GP

1.

Arkadiusz Urbaś

1935

1

2.

Artur Pytka

1765

2

3.

Paweł Ławecki

1555

3

4.

Jan Tułajew

1350

4

5.

Paweł Unkiewicz

1220

5

6.

Kazimierz Kozak

1175

6

7.

Robert Strojek

1125

7

8.

Jarosław Granat

715

8

9.

Sebastian Grabowski

595

9

10.

Marcin Mysiak

530

10

11.

Michał Gall

395

11

12.

Tomasz Gdula

280

12

13.

Grzegorz Woźniak

265

13

14.

Marek Filip

120

14

15.

Robert Kowalski

95

15

16.

Józef Kowalski

60

16

17.

Michał Kozak

0

18

18.

Andrzej Zaniewicz

0

18

Czytaj więcej...

Kalendarz GP Feeder 2018

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2018

 1.  Paweł Unkiewicz  9
 2.  Arkadiusz Urbaś  16
 3.  Marcin Mysiak  25
 4.  Artur Pytka  25
 5.  Grzegorz Szkuat  34
 6.  Jan Tułajew  39
 7.  Grzegorz Berej  43
 8.  Kazimierz Kozak  45
   Michał Mazurek  45
 9.  Sebastian Grabowski  47
 10.  Robert Strojek  47

Klasyfikacja końcowa sezonu 2018

Pełna tabela

Kalendarz GP Kola 2018

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2018

1. Tomasz Sobich 153
2. Arkadiusz Urbaś 151
3. Karol Kwiatek 128
4. Robert Strojek 106
5. Jarosław Granat 88
6. Dariusz Miduch 87
7. Marcin Mysiak 81
8. Grzegorz Szkuat 80
9. Łukasz Baran 64
10. Paweł Unkiewicz 62

Klasyfikacja końcowa sezonu 2018

Pełna tabela