Zapraszamy wędkarzy na Podlodowe Mistrzostwach Koła

08 styczeń 2019 by 0 Comment Grand Prix 128 Views
Artur Pytka

Written by

Zawody odbędą się 27 stycznia na

 Jeziorze Białe Uścimowskie

- Zawody wliczane do Grand Prix Koła

- Zbiórka na P.H. Jubliat o godzinie 6:00 nad jeziorem 7:00

- Zapisy w sklepie wędkarskim „MORMYSZKA” w Lubartowie

Harmonogram zawodów:

7:30

Odprawa zawodników

8:00

Rozpoczęcie zawodów

12:00

Zakończenie zawodów

12:00-12:40

Praca komisji sędziowskiej

13:00

Ogłoszenie wyników, rozdanie dyplomów, wspólne grill-owanie

 

W przypadku zbyt cienkiej grubości lodu, zawody odbędą się w innym terminie.

Zarząd Koła zachęca zawodników do zabrania ze sobą wiaderek w celu przechowywania ryb i ich wypuszczenia po zawodach – jednak nie jest to warunek konieczny uczestnictwa w zawodach.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca wędkowania na Stawie Miejskim w 2019 roku

31 grudzień 2018 by 0 Comment Posiedzenia Zarządu 204 Views
Artur Pytka

Written by

Zgodnie z aneksem do porozumienia nr GNR.6845.40.2016 zawartym między Gminą Miasto Lubartów  a Polskim Związkiem  Wędkarskim w Lublinie zezwala się wędkowania na STAWIE MIEJSKIM  wszystkim członkom Koła PZW Lubartów „STAW” mającym opłaconą składkę członkowską oraz podstawową nizinną na rok 2019 do dnia 31 marca 2019 roku.
         UWAGA:

- Obowiązuję zakaz wędkowania od zmierzchu do świtu

- Obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb

 

Zarząd Koła PZW

Lubartów „STAW”

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

18 grudzień 2018 by 0 Comment Posiedzenia Zarządu 73 Views
Artur Pytka

Written by

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku życzy Zarząd Koła PZW Lubartów STAW

Czytaj więcej...

Kalendarz GP Feeder 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

 1. Paweł Unkiewicz 
 2. Paweł Ławecki 
 3. Wiktor Bełczącki 
 4. Dominik Szczepaniak 
 5. Artur Pytka 
 6. Marcin Borkiewicz 
 7. Jan Tułajew 
 8. Grzegorz Berej
 9. Marcin Mysiak 
 10. Kazimierz Kozak  10 

Klasyfikacja końcowa sezonu 2019

Pełna tabela

Kalendarz GP Kola 2019

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1.  Robert Strojek  66
2.  Dominik Szczepaniak  53
3.  Grzegorz Wierzchoń  48
4.  Arkadiusz Urbaś  43
5.  Jarosław Guz  38
6.  Zdzisław Mazurek  36
7.  Marcin Borkiewicz  32
8.  Grzegorz Szkuat  25
9.  Przemysław Guzik  23
9.  Dariusz Miduch  23

Stan na 11.02.2019

Pełna tabela