Feeder Grand Prix (Staw Miejski w Lubartowie) 22 kwietnia

12 kwiecień 2017 by 0 Comment Grand Prix Feeder 527 Views
Artur Pytka

Written by

Zawody odbędą się 22 kwietnia 2017r. na Stawie Miejskim w Lubartowie

Wpisowe: 10 zł.

***Ważne: ZAPISY do 31 marca w sklepie MORMYSZKA oraz pod numerami telefonów: 693 350 163, 663 784 807 ***

***Decyzją Zarządu Koła PZW Lubartów STAW w dniu 22 kwietnia 2017 roku Staw Miejski w Lubartowie zostaje zamknięty do godziny 14:00***

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zawody w ramach Feeder Grand Prix Koła

26 marzec 2017 by 0 Comment Grand Prix Feeder 515 Views
Artur Pytka

Written by

 

Feeder Grand Prix

 

(cykl FGP składa się z 6 zawodów)

 

Zawody odbędą się 02 kwietnia 2017r. na jeziorze Firlej (gęsia plaża)

Wpisowe: 10 zł.

***Ważne: ZAPISY do 31 marca w sklepie MORMYSZKA oraz pod numerami telefonów: 693 350 163, 663 784 907 ***

***Dojazd na miejsce zawodów we własnym zakresie***

HARMONOGRAM ZAWODÓW

Godzina:

 

07:00-07:15

Sprawy organizacyjne. Omówienie regulaminu oraz zasad Feederowego GP

07:20

Losowanie stanowisk

08:00

Wejście na stanowiska

09:00-13:00

Czas trwania zawodów

13:00-13-45

Praca komisji sędziowskiej

13:45-14-00

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów

 

Zawody wliczane do Feeder-owego Grand Prix Koła.

Zawody rozgrywane zgodnie z ZOSW.

Regulamin ZOSW (kliknij aby pobrać) oraz do pobrania w wersji papierowej w sklepie MORMYSZKA.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, zawody odbędą się w innym terminie.

 

Czytaj więcej...
Strona 3 z 3

Kalendarz GP Kola 2019

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

1. Artur Pytka 9
2. Paweł Unkiewicz 12
3. Marcin Borkiewicz 16
4. Marcin Mysiak 16
5. Wiktor Bełczącki 24
6. Grzegorz Berej 24
7.  Marcin Łukasiewicz 25
8. Sebastian Grabowski 26
9. Tomasz Sobich 31
10. Tomasz Gdula 31

Klasyfikacja końcowa (po odjęciu dwóch najgorszych tur)
Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Arkadiusz Urbaś  163
2. Karol Kwiatek  155
3. Robert Strojek  110
4.  Jacek Żabiński  107
5. Marcin Łukasiewicz  89
6.  Wiktor Bełczącki  88
7.  Grzegorz Szkuat  85
8. Marcin Borkiewicz  84
9. Paweł Unkiwicz  82
8. Andrzej Rymuszka  81

Klasyfikacja końcowa

Pełna tabela