Artur Pytka

Artur Pytka

Adres strony internetowej: http://https://www.lubartow-staw.pl

Dzień Dziecka z wędką 2019 - fotorelacja

Niedzielny poranek 9 dnia czerwca 2019r. w którym to dniu Koło Wędkarskie "Staw" z Lubartowa postanowiło po raz kolejny uszczęśliwić młodych adeptów sztuki wędkarskiej zawodami z cyklu "Dzień Dziecka z wędką" przywitał małych i tych trochę większych zawodników wyjątkowo piękną pogodą.

Wyniki Spinnigowych Mistrzostw Koła Lubartów Staw - Dratów 12,05,2019

W bardzo sprzyjających warunkach, na zbiorniku Dratów odbyły się Mistrzostwa w spinie z łodzi Koła "Staw" z Lubartowa.

Zarząd koła PZW Lubartów STAW zaprasza sekcję feederową na III turę Feeder Grand Prix

Zawody odbędą się 26 maja na Jeziorze Uścimowskim (z pomostów).

 

- wyjazd samochodami spod D.H. Jubilat od godzinie 5:00

Harmonogram zawodów:

6:00

Losowanie stanowisk, sprawy organizacyjne

8:00

Rozpoczęcie zawodów

13:00

Zakończenie zawodów

13:10-13:40

Praca komisji sędziowskiej

14:00

Ogłoszenie wyników

 

W dniu 14.04.2019 na odcinku rzeki Tyśmienica w okolicy Kocka odbyły się pierwsze zawody z cyklu "spławik i grunt"

Pomysł na cykl zawodów w których wędkować można na praktycznie dowolną metodę zrodził się w jakże prężnym i ze wszech miar inteligentnym umyśle naszego drogiego kolegi Karolcia Kwiatka (za co koledzy są mu dozgonnie wdzięczni :) ). Pogoda była wymarzona, odcinek rzeki bardzo urokliwy, z rybkami było różnie, ale kto by tam się przejmował, zwłaszcza że na koniec zawodów na uczestników czekały pyszności na gorąco prosto z patelni plus ciepła herbatka :). Wygranymi okazali się koledzy :

1) Andrzej Rymuszka
2) Kazimierz Kozak
3) Karol Kwiatek

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zawodników zapraszany na kolejne zawody z cyklu "spławik i grunt"

Wyniki drugiej tury zawodów Grad Prix „Spławik i Grunt"

28 kwietnia na łowisku „Wzory” została rozegrana druga tura zawodów Grad Prix „Spławik i Grunt” .

Serdecznie zapraszamy wszystkie POCIECHY wraz z rodzicami/opiekunami na "Dzień Dziecka z wędką"

Impreza odbędzie się 9 czerwca nad Stawem Miejskim w Lubartowie.
Szczegółowe informacje na plakacie.

Wyniki Gruntowych Mistrzostw Koła oraz II tury grupy FGP.

W pochmurny niedzielny poranek, nie zważając na chłód 26 zawodników stanęło w szranki o tytuł Mistrza Koła "Staw" Lubartów w metodzie gruntowej.

Zarząd Koła PZW Lubartów STAW zaprasza wszystkich wędkarzy naszego koła do udziału w Spinningowych Mistrzostwach Koła

Zawody odbędą się 12 maja na

 zbiorniku Dratów

- Zawody wliczane do Grand Prix Koła

- Zbiórka na stanicy wędkarskiej (z. Dratów) o godzinie 5:00

- Zawody z łodzi – koło zapewnia łodzie z wiosłami (liczba łodzi ograniczona) .

- Zapisy w sklepie wędkarskim „MORMYSZKA” do 10 maja:

Podając środek transportu i pływający (własny czy z koła)

Harmonogram zawodów:

5:30

Wodowanie łodzi

6:30

Rozpoczęcie zawodów

12:00

Zakończenie zawodów

12:30-13:00

Praca komisji sędziowskiej

13:30

Ogłoszenie wyników, rozdanie dyplomów, wspólne grillowanie

 

WAŻNE !!!

Zawody odbędą się na żywej rybie.

Każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać; miarę (metrówkę) z czytelnymi cyframi , aparat  fotograficzny z ustawioną opcją daty, przyrządy do wyczepiania przynęt z ryb.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, zawody odbędą się w innym terminie.

Zarząd Koła PZW Lubartów STAW zaprasza wszystkich członków koła na II turę zawody z cyklu „GP spławik i grunt”

Zawody odbędą się 27 kwietnia (sobota!!!) na Łowisku specjalnym „Wzory”

- Zawody wliczane do GP spławik i grunt

- Zbiórka o godzinie 5 :00 na łowisku

- Zapisy w sklepie wędkarskim „MORMYSZKA” w Lubartowie

- Zawody na żywej rybie !

- Zawodnik musi posiadać przepisową siatkę !

- Łowimy na 2 wędki ! spławik, grunt, feeder, metoda.

- Wpisowe symboliczne 5 złotych !!!

- Zapraszamy też młodzież do 18 roku życia – wpisowe 0 złotych !

-Szczegółowy regulamin na stronie koła http://www.wedkarstwo-lubartow.pl/

Harmonogram zawodów:

5:30

Odprawa zawodników

6:00

Wejście na stanowiska

7:00

Rozpoczęcie zawodów

12:00

Zakończenie zawodów

13:00

Ogłoszenie wyników

W przypadku złej aury zawody rozegrane zostaną w innym terminie .

Strona 1 z 10

Kalendarz GP Kola 2019

29 Cze 2019
08:00AM - 05:00PM
Nocne Zawody Gruntowe
29 Cze 2019
08:00AM - 05:00PM
Nocne Zawody Gruntowe
14 Lip 2019
08:00AM - 05:00PM
Spławikowy Puchar Prezesa

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

 1. Paweł Unkiewicz 10
 2. Marcin Mysiak 17
 3. Wiktor Bełczącki 20
 4. Marcin Borkiewicz 21
 5. Artur Pytka 23
 6. Grzegorz Berej 24
 7. Jan Tułajew 26
 8. Dawid Szymczak 30
 9. Kazimierz Kozak 32
  Paweł Ławecki 32

Stan na 27.05.2019

Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Robert Strojek  78
  Arkadiusz Urbaś  78
2. Dominik Szczepaniak  54
  Grzegorz Szkuat  54
3. Grzegorz Wierzchoń  49
4.  Karol Kwiatek  47
5. Andrzej Rymuszka  46
6. Zdzisław Mazurek  45
7.  Marcin Łukasiewicz  43
8.  Tomasz Sobich  40

Stan na 13.05.2019

Pełna tabela