Artur Pytka

Artur Pytka

Adres strony internetowej: http://https://www.lubartow-staw.pl

Serdeczne podziękowania dla sponsorów Dnia Dziecka z wędką

Zarząd Kola PZW Lubartów STAW wraz z całą wędkarską społecznością pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili ogromną radość wszystkim dzieciom biorącym udział w zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka.

Z całego serca dziękujemy:

Starostwo Powiatowe w Lubartowie
Sklep Wędkarski-Zoologiczny MORMYSZKA
GIZET Sp.j.
TECHMLEK
Bank Spółdzielczy w Lubartowie
JAXON Sp. z o.o.
Piekarnia SZCZYGIEŁEK w Lubartowie

Zapraszamy wszystkich wędkarzy naszego koła na Gruntowy Puchar Prezesa

Zawody odbędą się 29/30 czerwca na łowisku Wzory

Zapraszamy grupę feeder-ową na IV turę FGP - UWAGA !!! ZMIANA MIEJSCA ZAWODÓW NA FIRLEJ

 

Zarząd koła PZW Lubartów STAW zaprasza sekcję feederową na IV turę Feeder Grand Prix.

 

Zawody odbędą się 23 czerwca na jeziorze Firlej (ośrodek GOSIR).

 

 

 

- Zbiórka pod MASZTEM o godzinie 3:00

 

Harmonogram zawodów:

 

3:00

Losowanie stanowisk, sprawy organizacyjne

4:30

Rozpoczęcie zawodów

9:30

Zakończenie zawodów

9:30-10:00

Praca komisji sędziowskiej

10:10

Ogłoszenie wyników

 

Dzień Dziecka z wędką 2019 - fotorelacja

Niedzielny poranek 9 dnia czerwca 2019r. w którym to dniu Koło Wędkarskie "Staw" z Lubartowa postanowiło po raz kolejny uszczęśliwić młodych adeptów sztuki wędkarskiej zawodami z cyklu "Dzień Dziecka z wędką" przywitał małych i tych trochę większych zawodników wyjątkowo piękną pogodą.

Wyniki Spinnigowych Mistrzostw Koła Lubartów Staw - Dratów 12,05,2019

W bardzo sprzyjających warunkach, na zbiorniku Dratów odbyły się Mistrzostwa w spinie z łodzi Koła "Staw" z Lubartowa.

Zarząd koła PZW Lubartów STAW zaprasza sekcję feederową na III turę Feeder Grand Prix

Zawody odbędą się 26 maja na Jeziorze Uścimowskim (z pomostów).

 

- wyjazd samochodami spod D.H. Jubilat od godzinie 5:00

Harmonogram zawodów:

6:00

Losowanie stanowisk, sprawy organizacyjne

8:00

Rozpoczęcie zawodów

13:00

Zakończenie zawodów

13:10-13:40

Praca komisji sędziowskiej

14:00

Ogłoszenie wyników

 

W dniu 14.04.2019 na odcinku rzeki Tyśmienica w okolicy Kocka odbyły się pierwsze zawody z cyklu "spławik i grunt"

Pomysł na cykl zawodów w których wędkować można na praktycznie dowolną metodę zrodził się w jakże prężnym i ze wszech miar inteligentnym umyśle naszego drogiego kolegi Karolcia Kwiatka (za co koledzy są mu dozgonnie wdzięczni :) ). Pogoda była wymarzona, odcinek rzeki bardzo urokliwy, z rybkami było różnie, ale kto by tam się przejmował, zwłaszcza że na koniec zawodów na uczestników czekały pyszności na gorąco prosto z patelni plus ciepła herbatka :). Wygranymi okazali się koledzy :

1) Andrzej Rymuszka
2) Kazimierz Kozak
3) Karol Kwiatek

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zawodników zapraszany na kolejne zawody z cyklu "spławik i grunt"

Wyniki drugiej tury zawodów Grad Prix „Spławik i Grunt"

28 kwietnia na łowisku „Wzory” została rozegrana druga tura zawodów Grad Prix „Spławik i Grunt” .

Strona 1 z 10

Kalendarz GP Kola 2019

Kalendarz GP Feeder 2019

Kalendarz GP Spławik i Grunt 2019

Klasyfikacja Grand Prix Feeder 2019

 1. Paweł Unkiewicz 18
 2. Marcin Mysiak 20
 3. Marcin Borkiewicz 22
 4. Artur Pytka 24
 5. Wiktor Bełczącki 29
 6. Grzegorz Berej 31
 7. Dawid Szymczak 34
 8. Kazimierz Kozak 37
 9. Sebastian Grabowski 40
 10. Marcin Łukasiewicz 43

Stan na 24.06.2019 (bez odliczenia dwóch najgorszych tur)

Pełna tabela

Klasyfikacja Grand Prix Kola 2019

1. Arkadiusz Urbaś  132
2. Karol Kwiatek  120
3. Robert Strojek  109
4.  Marcin Łukasiewicz  88
5. Wiktor Bełczącki  86
6.  Grzegorz Szkuat  84
  Marcin Borkiewicz  84
7. Jacek Żabiński  82
  Paweł Unkiwicz  82
8. Andrzej Rymuszka  81

Stan na 8.07.2019

Pełna tabela